Konkurs Plastyczny „ZUCHY ŚWIATA”

konkurs plastyczny

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym ZUCHY ŚWIATA! Organizatorem konkursu jest Hufiec ZHP Powiatu Trzebnickiego im. hm. Tadeusza Zawadzkiego ps. „Zośka”.

Trochę o konkursie. Zaczniemy od cytatu:

„Posłannictwem moim jest rozprzestrzenianie przyjaźni i braterstwa na całym świecie”

W myśl założyciela skautingu Sir Roberta Baden-Powella, wiemy, że nie ważny jest kolor skóry, kraj zamieszkania, wyznanie czy język w którym mówimy. Najważniejsze jest to, że wszyscy jesteśmy skautami – zuchami. Wszyscy tak samo potrafimy się bawić, wszyscy chętnie poznajemy różnorodny świat który nas otacza i dbamy oto, by na świecie żyło się lepiej. Przedstaw nam swój pomysł przedstawienia skautów – zuchów na świecie. Jak wyglądają? W co się bawią? Jak rozprzestrzeniają braterstwo? Jak wygląda ich przyjaźń?

Zapraszamy do zabawy!

Regulamin konkursu:

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO

Related Posts

Leave a Reply

Skip to content