Day

10 marca, 2023
Głosowanie zostało zakończone, a oczekiwanie na wyniki rozpoczęte. Czas, abyście poznali zespoły oraz wykonawców, którzy uświetnią naszą galę swoją muzyką. A są nimi: – Kuba Blokesz – Zespół Chwila Nieuwagi Już niebawem otrzymacie informację odnośnie transmisji z naszej gali! Bądźcie z nami!
Podczas Gali Plebiscytu “Niestrudzeni” obecne będzie stoisko Poczty Harcerskiej “Szaniec”. Zachęcamy do odwiedzenia stoiska, będzie to niesamowita okazja do poszerzenia swojej wiedzy na temat poczty harcerskiej. Ponad to specjalnie z okazji Plebiscytu “Niestrudzeni” stworzone zostały kartki oraz znaczki okolicznościowe, które będą dostęp na stoisku, a są w pełni zasponsorowane przez Komendę Chorągwi Dolnośląskiej. Serdecznie zapraszamy...