Day

19 grudnia, 2018
Wielu z Was już na stałe wpisało sobie w kalendarz nasze spotkanie w Bożonarodzeniową noc. Nie inaczej będzie w tym roku oczywiście. Serdecznie zapraszam na Pasterkę środowisk harcerskich – czas i data bez zmian – 24 grudnia o północy. Miejsce też – Kościół Rektoralny p.w. św. Macieja we Wrocławiu, “Maciejówka”. Czuwaj! ks. phm. Adam Kwaśniewski...
Jak co roku po uroczystym przekazaniu Betlejemskiego Światła Pokoju we Wrocławiu ruszyła Sztafeta Światła. Każdy z dolnośląskich hufców przekazuje Światło dalej. Do szkół, przedszkoli, przedstawicieli Władz i Instytucji Publicznych. Komenda Chorągwi Dolnośląskiej przekazała już Światło: Staroście Wrocławskiemu, Komendzie Miejskiej Policji Wrocław, Wicewojewodzie Dolnośląskiemu, Prezesowi Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej WFOŚ.