Day

15 listopada, 2018
Krąg Instruktorski “Bumerang” działający w Hufcu Wrocław im. Polonii Wrocławskiej serdecznie zaprasza wszystkie środowiska Chorągwi Dolnośląskiej na IX Ogólnopolski Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej “Bumerang” który odbędzie się w terminie 15-17.03.2019r. we Wrocławiu.
Druhny i Druhowie W wyniku powstałego wakatu, Komisja Rewizyjna Chorągwi Dolnośląskiej ZHP zaprasza instruktorów Chorągwi Dolnośląskiej ZHP, chcących pełnić służbę w Komisji do nadsyłania do Komisji Rewizyjnej swojego zgłoszenia. Zgłoszenie powinno zawierać opinię/rekomendację Komendanta Hufca o kandydacie, harcerskie CV. Zgłoszenia proszę wysłać na adres rewizyjna@dolnoslaska.zhp.pl Najbliższe posiedzenie Komisji odbędzie się 22 listopada (czwartek) w siedzibie...