Day

1 marca, 2017
Druhny i Druhowie, w związku z nieprzewidzianymi wcześniej kwestiami technicznymi dotyczącymi sali obrad informuję, że planowane rozpoczęcie zostaje przesunięte na godz. 11.00 (nie jak planowano wcześniej 10:00). Rozpoczęcie części roboczej – planowane na godzinę 11:00 Rozpoczęcie części oficjalnej – planowane 12:00 Data i miejsce obrad pozostaje bez zmian: 4 marca 2017 r. przy ul. Dobrzyńskiej...
Komisja Rewizyjna Chorągwi Dolnośląskiej ZHP, zaprasza na warsztaty członków hufcowych komisji rewizyjnych. Warsztaty odbędą się w niedzielę 19 marca 2017 r., w siedzibie Hufca Ziemi Wałbrzyskiej w godzinach od 11 do 17.30. Więcej szczegółów znajduje się regulaminie oraz w programie warsztatów. W razie pytań proszę pisać na adres KRChD (rewizyjna@dolnoslaska.zhp.pl). REGULAMIN PROGRAM