WAKACJE dofinansowane z KRUS 2018

Kolonie dla dzieci „Tajemnicza Wyspa”

Organizator

Związek Harcerstwa Polskiego, Chorągiew Dolnośląska, ul. Nowa 6, 50-082 Wrocław, NIP 897 172 05 40

• Ośrodek Wypoczynkowy ZHP w Pobierowie
  • ul. Leśna

• II turnus   18.07-30.07.2018

Uczestnicy

• dzieci i młodzież w wieku od 8 lat do 16 lat, których co najmniej jedno z rodziców (prawnych opiekunów) jest ubezpieczone w pełnym zakresie w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (jednocześnie w zakresie emerytalno-rentowym
    oraz wypadkowym, chorobowym i macierzyńskim) lub pobiera rentę bądź emeryturę
    z KRUS.
  • Po potwierdzeniu udziału należy wypełnić kartę kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku i przesłać ją na adres organizatora (karty będą przekazane po uprzednim ustaleniu telefonicznym)

Zakwaterowanie i wyżywienie

Kolonie zlokalizowane są w Pobierowie, w województwie zachodniopomorskim,
na terenie ośrodka  harcerskiego, w odległości ok. 500 metrów od morza. Uczestnicy kolonii będą zakwaterowani w drewnianych domkach kempingowych. Na terenie ośrodka znajduje się zaplecze sanitarne, gospodarcze, świetlice do zajęć oraz urządzenia rekreacyjno-sportowe.

Całodzienne wyżywienie zapewnione na bazie harcerskiej.

Koszty uczestnictwa

• Odpłatność za udział w kolonii wynosi 350 zł.
  • Zadatek za kolonie w kwocie minimum 150 zł należy wpłacić do 5 dni od potwierdzenia przez nas rezerwacji. Pieniądze można wpłacać przelewem na konto organizatora:
    ZHP Chorągiew Dolnośląska, Wrocław 50-082, ul. Nowa 6
    nr konta: 37 1140 1140 0000 5651 07000 1014
    (wpłaty z dopiskiem: imię i nazwisko kolonisty – kolonie w Pobierowie – turnus nr …).
  • Organizator zapewnia ubezpieczenie NNW.
  • Wypoczynek letni w formie kolonii w 2018 r. w ramach programu promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej został dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 700,00 zł na każdego uczestnika.

Uczestnicy przeżyją wiele wspaniałych przygód na „Wyspie Robinsona”.

W ramach programu planujemy między innymi:

• całodzienną wycieczkę autokarową do Świnoujścia,
  • wycieczki piesze do Trzęsacza, Niechorza i Pustkowa,
  • spartakiadę sportów dziwnych,
  • festiwal piosenki,
  • biegi terenowe,
  • rzeźby na piasku,
  • zajęcia plastyczne,
  • warsztaty profilaktyczne.

Transport

Przewóz autokarem z Wrocławia do Pobierowa (wliczony w cenę kolonii). Autokar może zatrzymać się na trasie w wybranych miejscowościach celem odebrania dzieci na kolonie (po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym).

Wyjazd z Wrocławia

• turnus – 18 lipca godz. 7.00 jw.

Informacje szczegółowe można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu:

• 71 34 38 666 – Komenda Chorągwi Dolnośląskiej
  • 609 644 444 – hm. Barbara Matuszewska

Zgłoszenia chęci uczestnictwa w procesie rekrutacji należy dokonywać telefonicznie w terminie do 15 lipca br.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !

ZAPRASZAMY !