Tej jesieni, w terminie 14-17 września, odbędzie się jubileuszowy, 25 Rajd Granica, na którym harcerze wyruszą w jedną z ośmiu tras, aby zrealizować swoje marzenie o górskiej wędrówce, przemierzaniu szlaków z przyjaciółmi i odkrywaniu nieznanego. Odkrywając zakątki Karkonoszy, Gór Izerskich czy Rudaw Janowickich każdy uczestnik rajdu będzie odkrywał także siebie.

Serdecznie zapraszamy na rajd, który od wielu lat organizują instruktorzy Chorągwi Dolnośląskiej ZHP. Tegoroczna edycja rajdu odbywa się pod hasłem “Marzenia bez granic”. Dlaczego marzenia? Bo są one czymś, co motywuje nas do działania, sięgania wyżej, mierzenia dalej, poszerzania swoich horyzontów i pokonywania granic. Realizując marzenia stajemy się nie tylko szczęśliwszymi, ale też lepszymi ludźmi.
Jeśli chcesz wybrać się ze swoją drużyną na najlepszy górski rajd w Polsce – zgłoś się na RAJD GRANICA 2017. Trzy dni wędrówki, harcerska atmosfera, najpiękniejsze widoki polskich gór a na dokładkę “MARZENIA BEZ GRANIC”.

Szczegóły na stronie rajdgranica.zhp.pl.
Zapraszamy!

Related Posts

Skip to content