Trening interpersonalny – Jak ugryźć grupę?

Dolnośląska Szkoła Instruktorska „MŁYN”, zaprasza na Trening Interpersonalny – Jak ugryźć grupę?, który odbędzie się w terminie 29.04 – 3.05. 2017 r. w Brzezinkach. Prowadzącym trening będzie hm. Tomasz Antosiak.

Jak ugryź grupę – czyli trening interpersonalny

Pracę, którą wykonuje każdy instruktor, drużynowy jest jedną z najtrudniejszych prac o jakich można mówić. W czym rzecz – w dawaniu siebie, co możemy nazwać pomaganiem poprzez wychowanie. Jednym z kluczowych pytań, które sobie zadaje: Kto to pomaga „pomagaczom”? Jedną z takich form szkoleniowych, która idealnie wpasowuje się w rozwój instruktorów jest trening interpersonalny. Zapraszam Cię na przygodę, podczas której doskonale przyjrzysz się sobie. Dowiesz się jak funkcjonujesz w grupie i jak radzić sobie z emocjami. Mówiąc innymi słowy to sztuka bycia z innymi ludźmi. To co się dzieje na treningu to przede wszystkim jedyny i unikalny proces grupowy wywołany interakcjami z innymi uczestnikami. Proces ten jest zupełnie inny dla każdej grupy bo to osobowości tworzą grupę. Jednak możemy odnaleźć pewne stałe elementy, jak tworzące się role i normy grupowe, rozwój zespołu, grup i podgrup.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w treningu przed wypełnieniem ankiety aplikacyjnej proszę wpisz w przeglądarkę „trening interpersonalny” i zapoznaj się ze szczegółami formy.

Informuję, że osoby który zostaną zakwalifikowane do udziału w treningu, zostaną powiadomione e-mailem.

Koszt udziału w treningu wynosi 350 PLN.

ANKIETA ZGŁOSZENIOWA

Related Posts

Leave a Reply

Skip to content