Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na projekt kartki pocztowej “Dzień Myśli Braterskiej”

W dniu 9 lutego 2021 r. w siedzibie Komendy Chorągwi Dolnośląskiej ZHP odbyło się posiedzenie komisji konkursowej w składzie:

• hm. Dorota Kołakowska – Komendant Chorągwi Dolnośląskiej ZHP
  • hm. Krzysztof Stachów – Zastępca Komendanta Chorągwi Dolnośląskiej ZHP
  • hm. Zdzisława Lech – Instruktor Chorągwi Dolnośląskiej ZHP
  • hm. Marek Stochmiałek – Naczelnik Poczty Harcerskiej nr 28 Wrocław – “Szaniec”

Po burzliwych obradach wyłoniono jeden projekt. Autorem zwycięskiej pracy  jest druhna Gabriela Filipczak z 27 Drużyny Harcerskiej “Szare Szeregi” Hufiec ZHP Sandomierz.

Gratulujemy!

W tym roku kartka pocztowa z okazji Dnia Myśli Braterskiej projektu druhny Gabrieli dotrze do wielu środowisk harcerskich oraz naszych niezawodnych przyjaciół.

Poniżej prezentujemy kilka prac, które Poczta Harcerska nr 28 Wrocław – “Szaniec” planuje wykorzystać w przyszłych wydaniach kartek pocztowych. Wśród nich jest też zwycięska praca, ale celowo nie przestawiamy która to – niech do końca będzie tajemnicą, jaką kartkę pocztową otrzymacie.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie. Każdy uczestnik konkursu otrzyma podziękowanie.

CZUWAJ!