Day

11 maja, 2018
Druh Jędrzej Maczan, Przyboczny 50 Drużyny Starszoharcerskiej Twierdza, ze Szczepu Czarna 13 – Hufiec ZHP Wrocław im. Polonii Wrocławskiej zdobył nagrodę II stopnia za swoją pracę licencjacką „Projekt i implementacja systemu wspomagającego zarządzanie drużyną harcerską”, w konkursie im. hm. Olgierda Fietkiewicza na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej. Gratulujemy Druhu Jędrzeju!
Dolnośląska instruktorka – phm. Małgorzata Kozak z Hufca ZHP Łagiewniki zdobyła Nagrodę I stopnia za pracę magisterską „Oddziaływania wychowawcze harcerstwa w środowisku wiejskim w kategorii praca magisterska.   8 maja 2018 r. w Belwederze odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w Konkursie im. hm. Olgierda Fietkiewicza na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej.   Celem konkursu...