Plebiscyt Instruktorski “Niezwyczajni”

Każdego dnia, blisko 10 000 instruktorów – wolontariuszy Związku Harcerstwa Polskiego, z zaangażowaniem wychowuje najmłodsze pokolenie Polaków w zgodzie z ideałami płynącymi z Prawa i Przyrzeczenia Harcerskiego. Niektórych z nich możemy nagrodzić za ich pracę, głosując na nich w Plebiscycie Instruktorskim “Niezwyczajni”. W tegorocznym Plebiscycie, zostało nominowanych czterech instruktorów naszej chorągwi.

hm. Piotr Pamuła,  hm. Emilia Wawrzyniak, phm. Gabriela Trela-Kilian i pwd. Zuzia Pacześniak, zostali nominowani w Plebiscycie Instruktorskim “Niezwyczajni”.
Dużym osiągnięciem jest być w piątce nominowanych, jednak poprzez głosowanie możemy ich wesprzeć i przyczynić się do zwycięstwa w plebiscycie.
Na stronie: https://zhp.pl/niezwyczajni/ można oddać głos na nominowanych.

Zachęcamy do głosowania!
Krótka instrukcja głosowania:
– należy kliknąć na imię i nazwisko,
– zjechać na sam dół strony, kliknąć “Głosuję”,
– wpisać swojego e-maila,
– wejść na swoją pocztę i potwierdzić głos klikając w link.
Zagłosować można raz z jednego e-maila.