Zlot Chorągwi Dolnośląskiej ZHP

W miniony weekend w Wałbrzychu odbył się Zlot Chorągwi Dolnośląskiej ZHP, na którym pojawiło się ponad 700 harcerzy odkrywających tajemnice Wałbrzyskiego Dębu.

„Za nami wielkie wydarzenie – Zlot Chorągwi Dolnośląskiej. Dziękuję wszystkim za pracę i zaangażowanie. Czas na podsumowanie i spotkanie ze wszystkimi będzie wkrótce. jednak już dzisiaj na gorąco chcę przekazać szczególne podziękowania za ogrom pracy, poświęcony czas, nieprzespane z nadmiaru adrenaliny noce. Jesteście WIELCY. Olbrzymie ukłony dla druhen i druhów: Agnieszki Bartkowiak, Ilony Pawłowskiej, Ewy Kowalczyk, Michała Białego, Bartka Wiącka, Moniki Chlipały, Ewy Chomyszyn, Kasi Wolf, Ani Orzech, Alka Orzecha, Zuzy Leśniak, Adriana Ziątka, Marka Hetmańczyka, Artura Marlingi, Piotra Pastuszka, Michała Tomickiego, Mirka Turzańskiego i wielu wielu innych: punktowych, pomocników, tych co wymyślali, drukowali, robili logo, biegali, załatwiali… Długo można wymieniać wszystkie czynności, które miały miejsce w ostatnim czasie. Mam nadzieję, że każdy z was zyskał coś dla siebie i poświęcony czas będzie procentował w przyszłości. DZIĘKUJĘ ZA KAŻDY FRAGMENT SŁUŻBY!” – pisze na Facebooku hm. Dorota Turzańska, Komendantka Hufca ZHP Ziemi Wałbrzyskiej.

Related Posts

Ostatnie wpisy