Oficjalna strona internetowa Chorągwi Dolnośląskiej Związku Harcerstwa Polskiego

Zlot Chorągwi Dolnośląskiej ZHP 3-5.06.2022

1.12K 0
Chcesz przeżyć niesamowitą przygodę na harcerskim szlaku?
Poznać nowe osoby, zawrzeć harcerskie znajomości na lata lub wziąć gitarę w dłoń i pośpiewać w kręgu przyjaznych twarzy?
Jeśli chociaż na jedno z powyższych pytań Twoja odpowiedź brzmiała “TAK!”, to ta informacja jest właśnie dla Ciebie. 🤩
Już 3 – 5 czerwca 2022r Komenda Chorągwi Dolnośląskiej ZHP zaprasza na zlot, który zapewni Wam niesamowite przeżycia oraz znajomości. Biorąc udział w programach tras każdy z Was na pewno znajdzie coś dla siebie, a w skład tego programu wchodzą m.in.: wycieczki do ZOO 🐒 i Hydropolis, food trucki, fotobudki, regaty, spektakl teatru AVATAR, koncert Michała Zielenia. 🎸
Spędźmy ten czerwcowy weekend razem i przeżyjmy harcprzygodę jakiej jeszcze nie było‼️