Warsztaty promocji i komunikacji “MOST – edycja specjalna”


Jeśli to właśnie Ty działasz w hufcowym zespole promocji i komunikacji, masz do czynienia z wystąpieniami publicznymi, lub jesteś instruktorem z nieodpartą chęcią do przyswajania nowych umiejętności i wiedzy, to to wydarzenie jest właśnie dla ciebie!

Przed Wami pierwsza odsłona warsztatów “MOST – edycja specjalna” organizowane przez Zespół Promocji i Komunikacji Chorągwi Dolnośląskiej, które są doskonałym zaspokojeniem wiedzy dotyczącej występów publicznych oraz radzenia sobie podczas sytuacji stresogennych. Jeżeli masz problemy podczas takich sytuacji lub w przyszłości chcesz ich uniknąć to nie może Cię na nich zabraknąć!

Koszt warsztatów to 10zł, a zapisy na nie ruszają już od 23.05.2018r i będą trwały do 28.05.2018r. Pierwszeństwo w zapisach mają członkowie Chorągwi Dolnośląskej. Ale jeśli jesteś z po za niej to nie martw się, miejsca powinno starczyć dla każdego!

Zgoda od rodzica osób niepełnoletnich:
Zgoda MOST – edycja specjalna

Link do formularza zgłoszeniowego:
https://goo.gl/forms/R5y9o4jBraWNZu842

 Podajemy link do wydarzenia, gdzie warto zajrzeć po wszelkie bieżące informacje:
https://www.facebook.com/events/117325605816177/

Related Posts

Skip to content