Rajd Festung Breslau – zgłoszenia!

Rajd Harcerski „Festung Breslau” serdecznie zaprasza harcerzy, harcerzy starszych oraz wędrowników na cofnięcie się w czasie i przeżycie niezapomnianej przygody w Breslau.

Rajd odbędzie się 24-26 kwietnia 2020 r. jest to weekendowe wydarzenie organizowane we Wrocławiu.

W tym roku można wziąć udział w trzech trasach:

● harcerska (uczniowie klas IV – VI),

● starszoharcerska (uczniowie VII i VIII klasy szkoły podstawowej),

● wędrownicza (uczniowie szkół średnich).

W trakcie tegorocznej edycji rajdu poznacie losy zwykłych mieszkańców Breslau, którzy nie spodziewając się tego doświadczyli losów wojny. Stawicie czoła problemom jakie dotknęły ich na skutek działań zbrojnych: z bezwzględnym władzami miasta, zagadkami i wyzwaniami fizycznymi. Czekają Was zadania przy których będziecie musieli wykazać się umiejętnościami z zakresu pierwszej pomocy, reakcji na zagrożenia, militarnymi oraz innymi.

To jedynie krótki opis tego co organizatorzy przygotowali dla Was. Przyjedź i przekonajcie się sami, na pewno nie pożałujesz!!!

Więcej informacji w zaproszeniu rajdowym oraz fanpage: link

8 marca 2020 roku – ostateczny termin zgłoszenia patrolu przez formularz internetowy oraz ostateczny termin wpłat

27 marca 2020 roku – ostateczny termin zmian w składzie patrolu oraz wysłania zdjęć portretowych członków patrolu

Regulamin: link