Manewry Techniczno – Obronne 2018

W sobotę, 24 listopada na terenie niezwykłego miejsca, jakim jest Fort Przygody odbyły się tegoroczne Manewry Techniczno-Obronne Chorągwi Dolnośląskiej. Wydarzenie było sprawdzianem umiejętności dla wielu drużyn. Łuk, ASG, wiatrówki, paintball splatmaster, punkty linowe, spacer sapera, tor sprawnościowy, bieg INO, wykrywacz metali, rzut granatem, łowy na lisa, polowa stacja łączności – tego wszystkiego wypróbowali uczestnicy tegorocznej edycji imprezy.

W kategorii drużyn harcerskich wygrał patrol 47 Obornica Drużyna Harcerzy „Białe Kruki” (Hufiec Powiatu Trzebnickiego).

Zwycięstwo w kategorii drużyn wędrowniczych odniósł patrol 4 DSH Paranoja (Hufiec Powiatu Trzebnickiego).

 

Serdecznie dziękujemy gospodarzom Fortu Przygody – za wspaniałą współpracę, moc udostępnionych atrakcji oraz profesjonalizm włożony w przygotowanie imprezy. Realizacji tegorocznej edycji chorągwianych Manewrów podjął się Hufiec Wrocław Wschód.

Ogromne dzięki – dobra robota!

Manewry Techniczno-Obronne wpisują się na stałe w kalendarz imprez naszej Chorągwi. Zbierajcie siły na kolejną edycję! Już dziś zapraszamy Was na wspaniałą zabawę na poligonie! Działanie współfinansowano ze środków MON.

#MTOChD2018 #ruszsie

Related Posts

Skip to content