Oficjalna strona internetowa Dolnośląskiej Chorągwi Związku Harcerstwwa Polskiego

Home Komisja Stopni Instruktorskich

Komisja Stopni Instruktorskich

SkładDo pobrania Komunikaty
 1. hm. Zbigniew Warzyński – Przewodniczący
 2. hm. Anna Kirkiewicz – Z-ca przewodniczącego
 3. hm. Krzysztof Wojtas – Z-ca przewodniczącego
 4. hm. Anna Binkowska
 5. hm. Elżbieta Kuriata
 6. hm. Paulina Lew
 7. hm. Maria Łabaziewicz
 8. hm. Beata Rzepka
 9. hm. Joanna Skupińska
 10. hm. Stanisław Dubiel

Posiedzenie KSI odbywają się w ostatnią  środę miesiąca o 17.00.

Jeżeli chcesz skontaktować się z Komisją Stopni Instruktorskich, napisz wiadomość na e-mail: ksi@dolnoslaska.zhp.pl

Dokumenty:

 1. Poradnik dla opiekuna prób – pdf
 2. Poradnik dla kandydata próby instruktorskiej – pdf
 3. Plan Pracy ChKSI na 18 miesięcy – pdf 
 4. Regulamin KSI – pdf – NOWY (2017)
 5. Hufcowe Komisje Stopni Instruktorskich – uprawnienia phm – pdf
 6. System Stopni Instruktorskich – pdf
 7. Wniosek uprawnienia do prowadzenia prób podharcmistrzowskich – pdfdoc
 8. Wnioseko otwarcie próby – pdfdoc

Zlot ZHP Gdańsk 2018

Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro! To wezwanie do szerszego spojrzenia na otaczający nas świat i podjęcia prawdziwych działań. Ten zlot ma Was zainspirować. Przez 11 dni przyszłorocznych wakacji więcej …

0 komentarzy

Wsparcie UMWD

11 sierpnia 2017 podpisany został list intencyjny w sprawie wspierania przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego w realizacji Programu „Home Hospitality” XXV Światowego Jamboree Skautowego POLSKA 2023, pod warunkiem …

0 komentarzy

Rozkaz Specjalny Naczelnika ZHP

W obliczu tragedii, jaka spotkała naszą bratnią organizację Naczelnik Związku Harcerstwa Polskiego zarządziła niedzielę, 13 sierpnia 2017 r. dniem żałoby. Rozkaz Specjalny Ls2/2017

0 komentarzy

Rajd Granica 2017

Tej jesieni, w terminie 14-17 września, odbędzie się jubileuszowy, 25 Rajd Granica, na którym harcerze wyruszą w jedną z ośmiu tras, aby zrealizować swoje marzenie o górskiej wędrówce, przemierzaniu szlaków …

0 komentarzy

„Cztery pory roku – ekologiczne zajęcia aktywizujące i rozwijające osoby niepełnosprawne ” – projekt realizowany przez Chorągiew Dolnośląską oraz Wydział NS GK ZHP dofinansowywany ze środków Państwowego Funduszu …

0 komentarzy

Wilcza Przystań

Harcerze z Hufca ZHP Jawor pozyskali teren nad wodą i zaczynają budowę Wilczej Przystani! Możesz zainwestować w ich projekt i pomóc zrealizować marzenie! Wystarczy, że wejdziesz na stronę projektu  i dorzucisz tyle …

0 komentarzy

Harcmistrz Piotr Pamuła odznaczony Krzyżem Kawalerskim

Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak wręczył odznaczenia państwowe dla mieszkańców Dolnego Śląska nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, a także Ministrów: Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Środowiska. Krzyżem Kawalerskim Orderu …

0 komentarzy

Scouting is calling! – dobre praktyki pełnomocników chorągwi ds. zagranicznych

pwd. Karolina Dukiel znana jest z uśmiechu, szalonych pomysłów i chęci do poszerzania horyzontów nie tylko swoich, ale i innych harcerzy. Przygotowała artykuł, w którym przedstawia dobre praktyki stosowane przez tych, którzy kochają …

0 komentarzy

HGA Liminis wydaje płytę

Dziewczyny z HGA Liminis wydają płytę! Możesz przyczynić się do spełnienia ich marzenia. Wystarczy, że zainwestujesz w ich pasję poprzez stronę odpalorojekt.pl. Szczegóły TUTAJ Dziewczyny na swoim Facebooku piszą …

0 komentarzy

21-22 czerwca Biuro Chorągwi będzie nieczynne

Czuwaj, Informuję, że w dniach 21-22 czerwca, w związku z wyjazdem na szkolenie do Głównej Kwatery,  biuro Chorągwi będzie nieczynne. Pozdrawiam phm. Paulina Nowak

0 komentarzy