Dolnośląskie Targi Organizacji Pozarządowych „Dzień Super Mocy”- relacja

W ubiegłą niedzielę 20 maja w Żmigrodzie odbyły się Dolnośląskie Targi Organizacji Pozarządowych „Dzień Super Mocy”. Naszą Chorągiew reprezentował Hufiec ZHP Powiatu Trzebnickiego. Dla wszystkich odwiedzających przygotowano moc atrakcji m.in. zjazd na linie, wspinaczka, malowanie twarzy, ognisko z kiełbaskami, nauka pierwszej pomocy. Na stoisku harcerskim zaprezentowano także liczne propozycje programowe ZHP oraz można był skosztować babeczek harcerskich. Koncepcja stoiska przypominała mini obóz harcerski znajdujący się na wyspie. Przy każdym wejściu na wyspie oraz w wielu miejscach znajdowały się banery i tablice informacyjne. Uczestnicy targów mogli zapoznać się z życiorysem Roberta oraz Olave Baden Powell, Andrzeja Małkowskiego i Ks. Kazimierza Lutosławskiego.

 

       

Related Posts

Skip to content