3. Piłkarski Puchar Chorągwi – przyjedź i zagraj!

Ruszyły zapisy do trzeciej edycji Piłkarskiego Pucharu Chorągwi Dolnośląskiej. To impreza dla wszystkich członków naszej organizacji: od zuchów aż po kadrę.

Nie trzeba mieć wielkich piłkarskich umiejętności. Liczy się przede wszystkim dobra zabawa i postawa fair-play.

Zapraszamy drużyny zuchowe, harcerskie, starszoharcerskie, wędrownicze, ale nie tylko. Mogą zgłosić się reprezentacje hufców, szczepów, kręgów instruktorskich, także spoza Chorągwi Dolnośląskiej. Warunkiem jest przynależność do ZHP. Rywalizacja odbywa się w trzech kategoriach: zuchy, harcerze (urodzeni w roku 2006 i młodsi) oraz open.

Wpisowe to jedyne 80 złotych od drużyny. Wszyscy uczestnicy mogą liczyć na posiłek oraz wodę. Drużyny z miejsc I – III otrzymają nagrody – medale oraz upominki. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymają Puchar Chorągwi Dolnośląskiej. Imprezę objęła patronatem komendantka chorągwi, hm. Dorota Kołakowska.

Jeśli ktoś jest z daleka, istnieje możliwość zorganizowania noclegu w hufcu. Można więc połączyć udział w turnieju z biwakiem u podnóża Karkonoszy. Drużyna liczy maksymalnie 10 osób (6 zawodników podstawowych i 4 rezerwowych). System rozgrywek uzależniony jest od liczby zgłoszonych drużyn, ale będzie dostosowany tak, by każda drużyna rozegrała minimum 4 mecze.

Gramy na stadionie przy u. Złotniczej, 11 maja od godz. 9.00. Zgłoszenia wcześniej (do 5 maja) drogą elektroniczną. Szczegółowych informacji udziela pwd. Paweł Kaleta, tel. 721795710.

Organizatorem jest Hufiec Karkonoski ZHP, partnerami Chorągiew Dolnośląska ZHP, Termy Cieplickie oraz Międzyszkolny Ośrodek Sportu.

Regulamin turnieju znajdziecie TUTAJ: https://gkzhp-my.sharepoint.com/personal/karkonoski_zhp_pl/_layouts/15/onedrive.aspx?id=%2Fpersonal%2Fkarkonoski_zhp_pl%2FDocuments%2FUdost%C4%99pnione%20wszystkim%2Fregulamin-turniej2019%2Epdf&parent=%2Fpersonal%2Fkarkonoski_zhp_pl%2FDocuments%2FUdost%C4%99pnione%20wszystkim&cid=ae4d0c10-362a-4fd7-8a4d-5a20e376529f

Link do zgłoszeń znajduje się TUTAJ:

regulamin-turniej2019