Zakończyły się Kolonie „Tajemnicza Wyspa”

Zakończyły się kolonie „Tajemnicza Wyspa” w Pobierowie. Od 6 do 30 lipca 2018 łącznie wypoczywało na nich
97 uczestników. Kolonia był dofinansowana ze środków Funduszu Składkowego KRUS w ramach zadania
Promocja zdrowia i profilaktyki zdrowotnej wśród dzieci rolników w trakcie kolonii lato 2018.

W ramach programu dzieci i młodzież  między innymi: pojechały na  wycieczkę autokarową do Świnoujścia, Wolina i Międzyzdrojów, odbyli  wycieczki piesze do Trzęsacza i Pustkowa, uczestniczyli w zajęciach, spartakiadzie sportowej, konkursach karaoke, zajęciach sportowych na plaży, zajęciach plastycznych, warsztatach profilaktycznych oraz uczyły się zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
Przy pożegnaniach padło wiele słów podziękowania dla kadry kolonii i deklaracji przyjazdu do Pobierowa na kolonie w 2019 roku.

                    

 

Related Posts

Skip to content