Oficjalna strona internetowa Chorągwi Dolnośląskiej Związku Harcerstwa Polskiego

Rusza Zlot Chorągwi!

358 0
Już za kilka godzin rozpocznie się Zlot Chorągwi Dolnośląskiej ZHP. Odsłaniamy przed Wami kulisy tego wydarzenia 😀. Wszyscy pracują na pełnych obrotach. Biuro Zlotu drukuje, wycina, laminuje, drukuje wycina laminuje, drukuje… i tak aż powstanie ponad 1100 identyfikatorów dla uczestników i organizatorów. Szykują dla Was pakiety, pędzą jak 🚀, przygotowują potrzebne materiały i dopinają wszystko na ostatni guzik, aby zdążyć na ⏰.
UWAGA‼️‼️‼️ ‼️
Pokażcie harcerskiemu światu, że jesteście na Zlocie!
Na Instagramie oznaczajcie: zhp_dolnoslaska i wypatrujcie 🤓udostępnień!
https://www.instagram.com/zhp_dolnoslaska/
Oznaczajcie nas w postach o zlocie @choragiewDolnoslaska
Kto będzie dzisiaj z nami? 🖐w górę!