Rajd Harcerski „Festung Breslau” 

Zapraszamy harcerzy, harcerzy starszych oraz wędrowników na cofnięcie się w czasie i przeżycie niezapomnianej przygody w Breslau.
Rajd odbędzie się 23-25 marca 2018 r. na terenie Wrocławia, zakwaterowanie odbędzie się w jednej z wrocławskich szkół. W sobotę odbędzie się wielka gra fabularna w centrum miasta, podczas, której uczestnicy będą musieli stawić czoła problemom, jakie dotknęły mieszkańców, na skutek działań zbrojnych: z bezwzględnymi władzami miasta, zagadkami i wyzwaniami fizycznymi. Uczestnicy będą musieli wykazać się umiejętnościami: reakcji na zagrożenia, militarnymi, administracyjnymi, kulturalno-artystycznymi oraz z zakresu pierwszej pomocy. Aby przejść swobodnie grę uczestnicy rajdu będą musieli lawirować między gestapowcami tak, by ostatecznie wydostać się ze zniszczonego Wrocławia i przeżyć. To jedynie krótki opis tego co czeka na Was w sobotę. Przyjedźcie i przekonajcie się sami, co kadra rajdu przygotowała dla Was w tym roku.

2 marca 2018 roku – ostateczny termin zgłoszenia patrolu przez formularz internetowy
5 marca 2018 roku – ostateczny termin wpłat

Regulamin:
Internetowy formularz zgłoszeniowy:
Karta zgłoszeniowa:

Related Posts

Skip to content