Rada Chorągwi

Zjazd Chorągwi Dolnośląskiej obradujący 5 listopada 2022 r. wybrał Radę Chorągwi w składzie zaprezentowanym poniżej. W skład rady wchodzi 7 osób, w tym Przewodnicząca, Wiceprzewodnicząca oraz 5 członkiń i członków.

Imię Nazwisko

Adres mailowy

adres@email

Telefon centralny

+48 321 321 312

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Arcu ac tortor dignissim convallis aenean et tortor at. Diam maecenas sed enim ut sem viverra. Eget magna fermentum iaculis eu non. Nulla posuere sollicitudin aliquam ultrices. Diam maecenas ultricies mi eget mauris pharetra et.

hm. Paulina Lew

Przewodnicząca Rady
Hufiec Lubin

phm. Aleksandra Skrobek

Wiceprzewodnicząca Rady
Hufiec Świdnica

hm. Anna Kamzol-Suś

Hufiec Oleśnica

phm. Natalia Krajewska

Hufiec Głogów

phm. Przemysław Kucharek

Członek Rady
Hufiec Łagiewniki

hm. Joanna Sawicka

Hufiec Bolesławiec

Rada chorągwi decyduje o najważniejszych sprawach chorągwi, w tym

• ocenia realizację uchwał zjazdu chorągwi i uchwał własnych,
  • opiniuje plan pracy chorągwi, w tym plan kształcenia i ocenia jego realizację,
  • decyduje w sprawach członkostwa chorągwi w organizacjach lokalnych i regionalnych,
  • ocenia realizację strategii rozwoju chorągwi.

Adres mailowy

rada@dolnoslaska.zhp.pl

WSPÓLNIE DLA HARCERSKIEJ MISJI

Twoje wsparcie, nasza siła!

Numer konta do darowizn na rzecz ZHP

CZY WIESZ, ŻE...

„Zawisza Czarny” to flagowy statek ZHP . Żaglowiec uratował część załogi żaglowca Marques, który zatonął w gwałtownym szkwale. Po wzięciu rozbitków na pokład Zawisza, pomimo wysokiego stanu morza i bardzo silnego wiatru, pozostał w rejonie wypadku, poszukując ofiar. Na Bermudach żaglowiec i jego załogę witano jak bohaterów….