Na wieczną wartę odszedł ŚP. Druh hm. Andrzej Marcinkowski

Można odejść na zawsze, by stale być blisko

– Jan Twardowski.

Od tej chwili zaczyna się liczyć tylko to, co pozostaje w pamięci i w sercach najbliższych i przyjaciół i co jest odmierzone w tym małym odcinku drogi, w którym potrafiłeś popchnąć każdego do przodu, aby ludzie byli milsi, szczęśliwsi i mądrzejsi. Śmierć nie jest kresem naszego istnienia.

Druhu ANDRZEJU nie umarłeś, ŻYJESZ W NAS.

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 23 lipca 2021 roku, w wieku 59 lat na Wieczną Wartę odszedł druh harcmistrz Andrzej Marcinkowski.

Druh hm. Andrzej Marcinkowski, ur. w 1962 roku, harcmistrz od 1987 roku, instruktor w Hufcu ZHP Długołęka. W latach 1891 -1991 był przewodniczącym Rady Hufca, a od 1981 do 1991 wchodził w skład Komisji Instruktorskiej Chorągwi Wrocławskiej ZHP.

Czuwaj!

Przyjaciele i instruktorzy Chorągwi Dolnośląskiej ZHP

Related Posts

Skip to content