Kurs pionierki – dotacja – zmniejszenie ceny

Miło nam poinformować że ze względu na otrzymaną dotację zmieniamy cenę naszego kursu. Jest to teraz 70 zł dla członków Chorągwi Dolnośląskiej oraz 85zł dla pozostałych Chorągwi. Ze względu na zmianę przesuwa się ostateczny termin zgłoszeń na kurs – jest to teraz 4 marca 2020. Osoby już zgłoszone otrzymają zwrot wpłaconej nadpłaty do nowej ceny. Zachęcamy do zgłaszania się na kurs.

Kurs jest przeznaczony dla wędrowników, starszyzny oraz instruktorów, i obejmuje podstawowe umiejętności z zakresu obsługi sprzętu obozowego, korzystania z narzędzi oraz wykorzystania tej wiedzy podczas przygotowania i stawiania obozu. Kurs ma na celu wyrobić niezbędne oraz bezpieczne nawyki dla przyszłej kadry prowadzącej zajęcia z technik pionierskich.

NOWY REGULAMIN

LINK DO ZGŁOSZEŃ