Kształceniowy poranek 6 października 2019 r.

Dolnośląska Szkoła Instruktorska „Młyn” zaprasza na „Kształceniowy Poranek”, który odbędzie się 6 października 2019 r. we Wrocławiu.

Zapraszamy członków HZKK i MZKK, a także wszystkich, którzy kształcą lub chcieliby kształcić w swoich hufcach na terenie Chorągwi Dolnośląskiej.

Spotkanie chcemy poświęcić na wymianę doświadczeń pomiędzy zespołami kadry kształcącej w zakresie kształcenia przewodnikowskiego. Mamy nadzieję, że będzie to okazja, aby wspólnie spędzić czas i stworzyć wspólnotę. W programie oprócz zajęć warsztatowych, przewidujemy oczywiście pyszne śniadanie, świeżą kawę oraz obiad. Chcemy, abyście zarezerwowali dla nas ten czas. Liczymy, że znajdziecie chwile, aby wspólnie popracować i spotkać się z innymi szkoleniowcami naszego regionu.

☕ Data: 6 października 2019 r.
☕ Godziny: 10-15
☕ Miejsce: Wrocław, Centrum Aktywności Lokalnej ul. Chopina 9A
☕ Zgłoszenia: http://bit.ly/poranek_jesien19_zgloszenia (do 27.09.2019 r.)
Udział w Poranku jest BEZPŁATNY, zrealizowany w ramach dofinansowania z Komendy Chorągwi Dolnośląskiej ZHP.

Harmonogram:
10:00-11:00 – Porankowa kawa i śniadanie
11:00-14:00 – Seminarium kursów przewodnikowskich
14:00-14:30 – Prezentacja programu wsparcia kształcenia w Chorągwi Dolnośląskiej ZACZYN
14:30-15:00 – Obiad i zakończenie

Więcej informacji: hm. Rafał Derkacz, rafal.derkacz@zhp.net.pl