16h Kurs Pierwszej Pomocy 22-24.04.2022

Jesteś kadrą drużyny i chcesz wzbogacić swoją wiedzę z zakresu pierwszej pomocy? A może jesteś wędrownikiem, który lubi wyzwania i chciałby dowiedzieć się czegoś nowego? Dolnośląski Inspektorat Ratowniczy zaprasza na 16h Kurs Pierwszej Pomocy, który pomoże Ci pozbyć się lęku przed udzielaniem pomocy 😉

Podczas kursu zdobędziesz podstawową wiedzę i umiejętności z zakresu postępowania z osoba poszkodowaną w różnych sytuacjach. Weźmiesz udział w profesjonalnie przygotowanych pozoracjach oraz uzyskasz odpowiedź na wszystkie nurtujące Cię pytania 😀 Nie zabraknie też harcerskich momentów, wymiany doświadczeń oraz przede wszystkim genialnej zabawy!

Czego chcieć więcej?!  Miejsce nadal na Ciebie czeka, zapraszamy! ?

Dla kogo: członków ZHP, którzy rocznikowo mają minimum 16 lat

Koszt: 150 zł

Termin: 22-24 kwietnia 2022 r.

  • Rozpoczęcie w piątek planowane jest na godzinę 19.00
  • Zakończenie kursu szacowane jest na godzinę 13.00

Miejsce: „Stanica” Harcerski Ośrodek Wodny, ul. Kożuchowska 13, 51-631 Wrocław

Zapisy pod linkiem:

ZGŁOSZENIE

W razie pytań śmiało skontaktuj się z nami dir@dolnoslaska.zhp.pl

Related Posts

Skip to content