Wyniki konkursu Plastycznego Zuchy Świata

Prezentujemy wyniki Konkursu Plastycznego “Zuchy Świata” organizowanego przez Komendę Chorągwi Dolnośląskiej oraz Hufiec Powiatu Trzebnickiego.

Do konkursu swoje prace zgłosiły zuchy z hufców: Środa Śląska, Bierutów, Bystrzyca Kłodzka,  Lubin, Świdnica, Lubań, Wrocław-Wschód oraz Powiatu Trzebnickiego. Łącznie napłynęło 44 prace, każda wyjątkowa, niepowtarzalna i pełna zuchowej twórczości i serca, które zostało włożone w jej stworzenie. Wszystkie prace oddały temat Zuchów Świata – braterstwo, pomoc, zabawę, przyjaźń, różnice geograficzne.

Jury musiało podjąć bardzo ciężką decyzję i wyłonić kilka najlepszych prac i tak oto wygląda werdykt:

I miejsce: Zuzia Kaszuba – GZ Strażnicy Marzeń, Hufiec Bierutów

II miejsce: Zuzia Lis – 36 GZ Ogniste Smoki, Hufiec Środa Śląska

III miejsce: Nikola Milejska oraz Hubert Tyszkowski – 36 GZ Ogniste Smoki, Hufiec Środa Śląska

Wyróżnienie: Natalia Puszko oraz Jagoda Suchodolska – 3 GZ Pszczółki, Hufiec Bystrzyca Kłodzka

Nagrodę specjalną otrzymuje  Gromada Zuchowa Strażnicy Marzeń – Hufiec Bierutów.

Upominki dla nagrodzonych oraz dyplomy uczestnictwa dla wszystkich małych artystów zostaną przesłane pocztą na adres właściwej komendy hufca.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!