„Świąteczne lekcje braterstwa – czyli świąteczne wsparcie dla kombatantów”

„Świąteczne lekcje braterstwa – czyli świąteczne wsparcie dla kombatantów”

W okresie od 7.12-31.12.2020 r. ZHP Chorągiew Dolnośląska realizuje projekt „Świąteczne lekcje braterstwa – czyli świąteczne wsparcie dla kombatantów” – dofinansowany ze środków Ministerstwa Obrony Narodowej w kwocie 65000,00 zł

Harcerze  i harcerki przygotowują 150 paczek świątecznych dla kombatantów oraz osób represjonowanych, które następnie są dostarczane bezpośrednio do miejsc zamieszkania. W paczkach oprócz artykułów spożywczych oraz chemicznych znajdują się również drobne upominki.

W projekcie uczestniczą harcerze i instruktorzy ZHP z hufców: Jawor, Powiatu Trzebnickiego, Świdnicy, Łagiewnik oraz Lubin

                     

 

Related Posts

Skip to content