Srebrnogórski Festiwal Piosenki Harcerskiej LILIJKA

Druhny i Druhowie,
Hufiec Ziemi Dzierżoniowskiej ZHP wspólnie z Gminą Stoszowice oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji w Stoszowicach zaprasza na czwartą edycję Srebrnogórskiego Festiwalu Piosenki Harcerskiej „LILIJKA”, który odbędzie się w dniu 27.05.2023 r.
Najważniejsze informacje dotyczące 4 Srebrnogórskiego Festiwalu Piosenki Harcerskiej ”Lilijka” 2023:
Część festiwalowa odbywa się w sobotę 27 maja
  • miejsce: Srebrna Góra Plac Wypoczynkowy 4 – teren przy SPA Aniołek.
  • wpisowe: na nasz festiwal nie ma wpisowego!
Co zapewniamy:
– możliwość noclegu od piątku do niedzieli na karimatach/lateksach w Domu Kultury oraz transport na festiwal z dworca PKP w Dzierżoniowie,
– dostęp do toalet i prysznica,
– wrzątek oraz obiad w sobotę,
– znaczek festiwalowy,
– możliwość darmowego zwiedzenia pięknej Twierdza Srebrna Góra
– atrakcyjne nagrody finansowe laureatów I,II,III miejsca w każdej kategorii:
  • Kategoria soliści do lat 13 – I miejsce (500 zł), II miejsce (300 zł), III miejsce (100 zł)
    Kategoria soliści powyżej 13 lat – I miejsce (500 zł), II miejsce (300 zł), III miejsce (100 zł)
    Kategoria drużyny harcerskie – I miejsce (700 zł), II miejsce (400 zł), III miejsce (200 zł)
    Kategoria zespoły wokalne – I miejsce (700 zł), II miejsce (400 zł), III miejsce (200 zł)
koncert gwiazdy na koniec festiwalu – Dom o Zielonych Progach.
Zapraszamy również gromady zuchowe, które chciałby wystąpić na naszej srebrnogórskiej scenie. ?
Dzięki naszym sponsorom i partnerom będzie możliwość zrobienia sobie wyjątkowych festiwalowych zdjęć w naszej fotobudce, wysłania darmowej kartki pocztowej prosto z festiwalu.
Zgłoszenia trwają do 21 maja.
Spotkajmy się w magicznej Srebrnej Górze!

Czuwaj!
phm. Tomasz Tkacz