DMB_scoutpost_5

ŚLIJ BRATERSTWO!

Uczcijmy Dzień Myśli Braterskiej w prawdziwie skautowej atmosferze! Z okazji 160. rocznicy urodzin gen. Roberta Baden-Powella pokażmy, że przyjaźń nie ma granic i podzielmy się radością tego święta również ze skautami z innych krajów.

Zarejestruj się w #scoutpost bazie, a my przydzielimy Ci adres skauta z innego kraju. Zasada jest prosta – Ty piszesz do niego, on pisze do Ciebie!

Nie wiesz co napisać? Odpowiedz na pytania, opowiedz co robisz w ZHP, pozdrów serdecznie ze swojej miejscowości, narysuj coś fajnego…

Bez znaczenia ile masz lat – pocztowe braterstwo jest dla wszystkich!

Wystarczy, że:

• Od dziś do 5.02: wypełnisz ankietę: TUTAJ!
  • 7.02: dostaniesz maila zwrotnego z adresem skauta, który będzie czekał na list od Ciebie.
  • 15.02: w dniu zbiorowej wysyłki razem ze wszystkimi innymi skautami biorącymi udział w akcji wyślesz swój list lub kartkę.

Pokaż, że jesteś w akcji i wrzuć zdjęcie na facebooka lub instagrama ze specjalnym hasztagiem: #scoutpost

Potem pozostanie Ci już tylko wypatrywać listonosza z przesyłką dla Ciebie.

Daj się wciągnąć – ślij braterstwo!

Masz pytania? Śmiało: program@dolnoslaska.zhp.pl