Ruszyły zgłoszenia na Rajd Granica 2019!

Ruszyły zapisy do Rajdu Granica 2019!

 

Chcesz zmienić się w jednego z superbohaterów? A może rozwiązać jedną z zagadek, pozostawionych przez samego Sherlocka Holmesa? Albo poczuć wędrowniczą siłę? To tylko kilka z szeregu propozycji, jakie przygotowali komendanci tras tegorocznego Rajdu Granica. Ruszyły zapisy!

 

Rajd odbędzie się w dniach 12-15 września 2019 roku. Tradycyjnie już, trasy będą wiodły głównie przez Karkonosze, Góry Izerskie oraz Rudawy Janowickie. Przygotowanych jest aż 10 tras, w tym trzy nieprzetartego szlaku. Hasłem tegorocznego rajdu jest „Sprawdź się!”, dlatego też komenda rajdu postawiła na sprawności. Jedną każdy uczestnik będzie musiał zdobyć w ramach zadania przedrajdowego, kolejne będzie można zdobyć w trakcie rajdu. Szczegóły w regulaminie, który zamieszczony jest na stronie rajdgranica.zhp.pl. Tam też znajdują się linki do zapisów na poszczególne trasy. W tym roku postaramy się nieco zmienić przebieg miasteczka programowego. Tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Tradycyjnie już, przewidzieliśmy kilka konkursów rajdowych. Nowością będzie konkurs filmowy. Każdy patrol będzie mógł nakręcić krótki film podczas trasy. Szczegóły podamy wkrótce.

Co prawda zapisy trwają do 1 września, ale lepiej się pośpieszyć, gdyż liczba miejsca na trasach jest ograniczona a decyduje kolejność zgłoszeń. Wybierzcie odpowiednią trasę, zapiszcie patrol i… do zobaczenia we wrześniu, na szlaku!

Related Posts

Skip to content