Ruszamy z Harcerską Alphą Online!

Szef Zespołu Wychowania Duchowego Chorągwi Dolnośląskiej, phm. Przemysław Kucharek ma dla Was fantastyczną wiadomość:
Ruszamy z Harcerską Alphą Online!
Zapraszamy wszystkie chętne osoby w wieku 16+. Kurs jest całkowicie darmowy oraz będzie odbywać się zdalnie. Spotkania będą odbywać się we wtorki od 19.00 do 20.30.
Zgłaszajcie się jak najszybciej i dołączajcie do naszych spotkań, link do ankiety wygaśnie 1 grudnia 2020.
Czym jest Alpha?
Alpha jest serią spotkań wyjaśniających podstawy wiary chrześcijańskiej. Każde spotkanie podejmuje inny temat dotyczący wiary i daję możliwość do dyskusji. Alpha prowadzona jest na całym świecie i każdy jest na niej mile widziany. Prowadzona jest w kawiarniach, kościołach, uczelniach, domach, barach, więzieniach czy w Internecie – wszędzie, gdzie jest to możliwe. Każda Alpha jest trochę inna, choć są trzy elementy, które pojawiają się zawsze: posiłek, wykład, dyskusja.
Każdy jest mile widziany”
Zapraszamy do obserwowania profilu na facebook-u:
Oraz do zgłaszania się poprzez ankietę rekrutacyjną:

Related Posts

Skip to content