pozegnanie_3_www

Druhny i druhowie. W tragicznym wypadku drogowym, do którego doszło 31 grudnia 2016 r. w Jeleniej Górze, śmierć poniosła członkini naszej wspólnoty Marysia Oziemska. W Związku Harcerstwa Polskiego działała od 6 lat, była drużynową 14 DH Ventus im. Jana Bytnara.
Z zaangażowaniem przygotowywała młodych ludzi do wstąpienia do ZHP oraz prowadziła ich harcerskim szlakiem. Zawsze była gotowa nieść pomoc innym. Stała u progu wspólnoty instruktorskiej, realizowała stopień przewodnika. W sobotę odeszła na wieczną wartę.
W tej trudnej chwili nasze serca wypełnione są bólem. W imieniu Komendy Karkonoskiego Hufca ZHP składam kondolencje Rodzinie oraz bliskim.
Jednocześnie ogłaszam dwutygodniową żałobę w Karkonoskim Hufcu ZHP, trwającą do 14 stycznia 2017. roku włącznie.
W poniedziałek 2 stycznia 2017. o godz. 18.00 w Bazylice Mniejszej im. Erazma i Pankracego w Jeleniej Górze odbędzie się msza św. w intencji dziewcząt zmarłych w wypadku.

hm. Maria Łabaziewicz
Komendantka Karkonoskiego Hufca ZHP w Jeleniej Górze

Previous PostNext Post

Related Posts

Skip to content