Manewry Techniczno-Obronne 19 paździrnika 2019 r.

Druhny i Druhowie!
Serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę Manewrów Techniczno – Obronnych Chorągwi Dolnośląskiej ZHP. Już 19 Października na Forcie Przygody we Wrocławiu będziecie mieli okazję zmierzyć się w harcerskich współzawodnictwie sprawdzającym Wasze umiejętności w obszarze harcerskich specjalności. Przygotowujemy dla was wiele ekscytujących zadań, których motywem przewodnim będzie m.in. strzelectwo, wspinaczka, łączność radiowa, samarytanka oraz terenoznawstwo. Nie zwlekajcie i już dziś zgłoście swój patrol! Liczba miejsc ograniczona
Poniżej najważniejsze informacje:

Termin: 19.10.2019r.

Start: 8:30

Zakończenie: ok. 17.00

Miejsce: Fort Przygody, ul. Redycka 77, Wrocław

Koszt: 20zł/os (w cenie ujęto niezbędne materiały programowe, wykwalifikowaną kadrę instruktorską, ciepły posiłek i napoje).

Zapisy: Do 7.10.2019 (godz. 00:00) pod linkiem: https://manewry2019.zgloszenia24.pl/

Kontakt do organizatora: [email protected]

Regulamin MTO 2019

Related Posts

Skip to content