Kurs Pierwszej Pomocy! ????
Z radością informujemy Was o nadchodzącym kursie pierwszej pomocy organizowanym przez Dolnośląski Inspektorat Ratowniczy (DIR) działający w Chorągiew Dolnośląska ZHP. To wyjątkowa okazja, aby zdobyć nie tylko nieocenioną wiedzę, ale także umiejętności, które mogą okazać się kluczowe w sytuacjach życiowych.
???? Kiedy?
Data: 25-26 listopada
Czas trwania: 15 godzin
(kurs nie jest kursem modułowym organizowanym przez HSR)
???? Gdzie?
Miejsce kursu: Wrocław
???? Dla kogo?
Kurs jest przeznaczony dla wszystkich zainteresowanych wędrowników, którzy ukończyli 16 lat oraz mają opłacone składki członkowskie.
???? Koszty: 100 zł

???? Zalety udziału w kursie:
– Zdobycie wiedzy i umiejętności z zakresu pierwszej pomocy.
– Wypracowanie poczucia odpowiedzialności za siebie i innych.
– Szerzenie idei niesienia bezinteresownej pomocy.
– Wykształcenie postawy właściwego zachowania się w sytuacjach zagrożenia.
???? Certyfikat:
Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności w zakresie pierwszej pomocy.
Nie przegap tej unikalnej okazji, aby nauczyć się ratować życie i stać się bardziej odpowiedzialnym wędrownikiem i/lub instruktorem. Dołącz do nas na kursie pierwszej pomocy DIR!

➡️ Śledź naszą stronę, aby być na bieżąco! ????

#DIR #PierwszaPomoc #ZHP