Instruktorów Spotkania z Druhną Nutką – edycja II

Referat Zuchowy Chorągwi Dolnośląskiej zaprasza na II edycję warsztatów z cyklu Spotkań z Druhną Nutką. Jest to weekend kadry zuchowej, podczas którego ma ona odpocząć w gronie zuchmistrzów, wymienić się doświadczeniami oraz nabrać ochoty i sił do dalszej pracy.  

07-09.04.2017 roku w Kamiennej Górze spotkają się instruktorzy pracujący z zuchami, dla których radość dzieci jest największym celem. W programie jak rok wcześniej oprócz ciekawych warsztatów (z zabawy tematycznej i sposobów „rozładowania energii”) odbędzie się konkurs piosenki. Każdy uczestnik konkursu, solo lub w grupach musi przygotować jedną piosenkę zuchową i jedną z repertuaru Czerwonych Gitar. Oczywiście przewidziane atrakcyjne nagrody.

Warsztaty te mają być dla kadry zuchowej nie tylko formą nauki i wymiany doświadczeń, ale przede wszystkim przyjemnością i odskocznią od ciężkiej pracy.

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIA

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Related Posts

Leave a Reply

Skip to content