Harcówka Marzeń w Oleśnicy otwarta!

Wczoraj w Oleśnicy odbyło się uroczyste otwarcie Harcówki Marzeń.

Komenda Hufca we współpracy z Burmistrzem Miasta – Panem Janem Bronsiem od kilkunastu miesięcy działała na rzecz przystosowania i przygotowania w budynku miasta nowej przestrzeni dla Oleśnickich harcerzy. Dzięki temu,nieużywane  pomieszczenia przy siedzibie hufca zyskały nowe życie.

Nie zabrakło uroczystego przecięcia wstęgi, okazjonalnego tortu, harcerskiego przyjęcia oraz uhonorowania wszystkich zaangażowanych w realizowanie projektu.

W święcie Hufca udział wzięli członkowie Komendy Chorągwi Dolnośląskiej, a Komendantka Chorągwi wręczyła okolicznościowe wyróżnienia dla najbardziej aktywnych instruktorów.

Mamy nadzieję, że to będzie miejsce, w którym powstaną kolejne, wspaniałe harcerskie wspomnienia!