Amerykański Camp Staff Program – nabór kadry na obozy 2018

camp staff programDobra wiadomość dla wszystkich, którzy chcą z bliska zobaczyć i sprawdzić, jak działają amerykańscy skauci. Wydział Zagraniczny ZHP zaprasza do uczestnictwa w programie organizacji Boy Scouts of America, w którym udział mogą wziąć młode kobiety i młodzi mężczyźni w wieku 18-30 lat. Warunek – trzeba bardzo dobrze władać językiem angielskim.

Termin przesłania kompletu dokumentów do Głównej Kwatery ZHP to 25 stycznia 2018 r., jednak najpierw do 15 stycznia należy dostarczyć na adres wza@zhp.pl skan wypełnionego formularza (ICSP Counselor App) wraz z referencjami i „statement” do konsultacji.

Więcej informacji i wszelkie szczegóły znajdziecie na stronie Wydziału Zagranicznego ZHP.

Referat Zagraniczny Chorągwi

Related Posts

Skip to content