Oficjalna strona internetowa Chorągwi Dolnośląskiej Związku Harcerstwa Polskiego

A jak wygląda trasa Seniorów na Zlocie Chorągwi?

432 0

Więzi miedzy ludźmi mają niesamowitą siłę, szczególnie gdy łączą ich cudowne wspomnienia 😀. Na trasie Seniorów można to dostrzec gołym okiem, ponieważ spotkali się na niej ludzie pełni siły i wytrwałości 😊. Ten dzień to kolejne nowe wspomnienia i będą one niezapomniane. Na trasie moc atrakcji i wspólnie spędzonego czasu. Trasa rozpoczęła się w Hydropolis 💧 🌊, w miejscu któremu woda nadaje rytm. Następnie zawędrowali do Muzeum Pana Tadeusza, które jest najnowszą i najnowocześniejszą częścią Ossolineum, prezentującą zbiory w bogatym tle historycznym i literackim. Wewnątrz podziwiali eksponaty takie jak Rękopis Pana Tadeusza ✍️lub dokumenty o Tadeuszu Różewiczu 📝. Trasa pełna jest atrakcji i przynosi wiele niesamowitych wrażeń 😍