Oficjalna strona internetowa Chorągwi Dolnośląskiej Związku Harcerstwa Polskiego

Sztafeta ŚWIATŁA NADZIEI 2021

793 0

Sztafeta ŚWIATŁA NADZIEI

Komenda Chorągwi Dolnośląskiej ZHP wraz z reprezentacjami hufców Wrocław Południe, Wrocław Północ oraz Wrocław Wschód od 13 grudnia przekazuje Betlejemskie Światło Pokoju do instytucji, szkół, naszych partnerów.

Nasze Światło Nadziei dotarło między innymi do: pana Jacka Sutryka – Prezydenta Wrocławia,  pana Jarosława Obremskiego – Wojewody Dolnośląskiego, pana Romana Kowalczyka – Dolnośląskiego Kuratora Oświaty i Janusza Wrzala – Dolnośląskiego Wicekuratora Oświaty, do pana Marcina Sokołowskiego- dyrektora Dolnośląskiego Oddziału PFRON, pana Romana Potockiego – Starosty Powiatu Wrocławskiego, pana Cezarego Przybylskiego – Marszałka Województwa Dolnośląskiego, pana Bartłomieja Wiązowskiego Wiceprezesa Wojewódzkiego Funduszu ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.