Spotkanie Przewodniczących Hufcowych Komisji Stopni Instruktorskich

ksi

W związku z przyjętymi przez Radę Naczelną ZHP zmianami w Systemie Stopni Instruktorskich Chorągwiana Komisja Stopni Instruktorskich zaprasza Przewodniczących Hufcowych KSI na spotkanie w dniu 3 grudnia 2016 r. Głównym tematem spotkania będzie omówienie zmian w Systemie Stopni Instruktorskich wchodzących w życie od stycznia 2017 r. oraz niezbędnych zmian w regulaminach pracy i innych dokumentach KSI.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00 w siedzibie Chorągwi, na ul. Nowej 6.
Jeżeli Przewodniczący HKSI nie będzie mógł być obecny na spotkaniu prosimy o udział innego przedstawiciela Komisji.
Prosimy o zapoznanie się z Uchwałą Rady Naczelnej –  TUTAJ
Przewodniczący ChKSI – hm. Zbigniew Warzyński

 

Related Posts

Skip to content