Oficjalna strona internetowa Chorągwi Dolnośląskiej Związku Harcerstwa Polskiego

Konkurs – Spotkaj się z bohaterem

1.08K 0

Zapraszamy funkcyjnych gromad i drużyn, drużynowych, przybocznych, Rady Drużyn, zespoły zadaniowe do wzięcia udziału w konkursie z okazji 100. rocznicy urodzin Bohatera naszej Chorągwi – hm. Stefana Mirowskiego.

Mamy nadzieję, że będzie to okazja do zgłębienia wiedzy na temat postaci, która jest nam szczególnie bliska a także pretekst do wykorzystania niekonwencjonalnych i ciekawych form pracy z Waszymi jednostkami! Pochwalcie się swoimi pomysłami na zbiórki! Druhna Program i Dolnośląskie Referaty Metodyczne czekają na najlepsze propozycje.

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: program@dolnoslaska.zhp.pl

Spotkaj się z bohaterem Hm. S. Mirowski – REGULAMIN.pdf

Karta-projektu.docx