Głosowanie na projekt – Hufiec ZHP Bierutów

Druhny i Druhowie, Szanowni Państwo,
dziś ruszyło głosowanie na Nagrodę Publiczności mPotęga. Potrwa do 5 lipca. Zachęcam do promocji wśród młodzieży, w lokalnej społeczności, w mediach (w tym społecznościowych).

LINK do głosowania ; https://mpotega.pl/glosowanie/

Jedna osoba może przesłać 1 głos raz na 24h. Przestrzegam przed produkcją adresów email lub innymi próbami oszukania systemu. Wszystkie tego typu głosy będą odejmowane od puli prawidłowo oddanych.
Aby oddać głos, trzeba wybrać 1 projekt w każdej z 2 kategorii.
Na projekty, które zdobędą najwięcej głosów, czeka dodatkowy grant na edukację matematyczną, w wysokości 5 tys zł.

Czuwaj! – pozdrawiamy serdecznie
Komenda Hufca ZHP w Bierutowie

OPIS
Uczniowie wezmą udział w matematycznych aktywnościach na świeżym powietrzu, w domu oraz w szkole. Odbędzie się cykl warsztatów:  „Jesienne potyczki”, „Porachunki w terenie”,  „Matematyczno-ekologiczna gra terenową” oraz „Jesień na okrągło i kwadratowo”. Urozmaiceniem będą także konkursy matematyczne: „Zdrowie na moim talerzu” (geometria),„Model piłki nożnej, siatkowej, koszykowej” (origami matematyczne, bryły), „Matematyczne Mikołajki” (salon gier logicznych, konkurs szybkich zadań). Atrakcją będzie także gra terenowa „Na tropie matematycznej przygody” oraz rodzinny turniej matematyczny. Podsumowaniem projektu będzie „Magiczna noc” zorganizowana w zaprzyjaźnionej szkole, podczas której uczniowie będą rozwiązywać rebusy, krzyżówki i łamigłówki matematyczne.

Related Posts

Skip to content