Gala Plebiscytu Niestrudzeni 2022 za nami!

Od Gali Dolnośląskiego Plebiscytu Instruktorskiego „Niestrudzeni 2022” upłynął już ponad tydzień, emocje opadły, nasi Niestrudzeni 2022 zdążyli już wrócić do domów oraz wyeksponować na półkach statuetki. Nadszedł, więc czas na podsumowanie naszego plebiscytu.
W dniu gali osoby chętne mogły skorzystać z wycieczki po Bolesławcu, jak i również wziąć udział w warsztatach. Po czym wszyscy udali się do bolesławieckiego Teatru Starego.
Gala rozpoczęła się wręczeniem Medalu Stulecia Odzyskanej Niepodległości. Odebrać je mieli okazję:
– hm. Zbigniew Warzyński
hm. Stanisław Garbicz
Serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy za wkład pracy włożony w życie chorągwi oraz swoich macierzystych hufców.
Zaraz po wręczeniu odznaczeń nastąpiła chwila artystycznej przerwy, którą zapewnił nam zespół Chwila Nieuwagi wraz z Kuba Blokesz, następnie nadszedł czas na rozstrzygnięcie naszego Dolnośląskiego Plebiscytu Instruktorskiego „Niestrudzeni 2022”, na które czekali zarówno nominowani oraz wszyscy goście zebrani w Teatrze Starym w Bolesławcu.
A oto oni, Niestrudzeni 2022 w swoich kategoriach:
Drużynowa Gromady Zuchowej:
phm. Małgorzata Kolasa
Drużynowa Drużyny Harcerskiej:
pwd. Małgorzata Guź
Drużynowy Drużyny Starszoharcerskiej:
pwd. Jan Rataj
Drużynowa Drużyny Wędrowniczej:
pwd. Joanna Krawiec
Drużynowa Drużyny Nieprzetartego Szlaku:
hm. Zuzanna Nawrot
Drużynowa Drużyny Wielopoziomowej:
pwd. Zuzanna Gęsikowska
Wsparcie Metodyczne:
pwd. Dorian Szlachcic
Komendantka Szczepu:
phm. Barbara Fecyk
Praca z kadrą i kształcenie:
phm. Przemysław Kucharek
Harcerski Specjalista:
hm. Leszek Paluch
Ponadto wręczone zostało również miano Superniestrudzonego 2022, które otrzymują co roku druhny, bądź druhowie, którzy swoją działalnością wykraczają poza wyżej wymienione kategorie, lecz oddają całe serce i zaangażowanie swojej pracy. W tym roku został nim:
hm. Marek Stochmiałek
Serdecznie gratulujemy wszystkim Niestrudzonym, życzymy, aby tak jak hm. Stefan Mirowski niestrudzenie podążali swoim szlakiem, w swoją pracę wkładali całe serce oraz cieszyli się otrzymaniem miana Niestrudzonych.
Całość wieczoru zwieńczył występ zespołu Chwila Nieuwagi, podczas którego goście wraz z nominowanymi mogli się świetnie bawić i cieszyć ucho muzyką brzmiącą ze sceny.
Dziękujemy wszystkim osobom, które przyłożyły rękę do organizacji naszego plebiscytu oraz włożyli w niego wszelką pracę. Dzięki wam gala mogła się odbyć i osiągnąć tak fantastyczną harcerską atmosferę.
Dziękujemy również wszystkim, którzy byli z nami zarówno w Teatrze Starym w Bolesławcu, ale również śledzili naszą galę poprzez transmisję live, oraz naszą relację na Instagramie. Teraz pozostało nam już tylko oczekiwać przyszłorocznego plebiscytu oraz życzyć wszystkim instruktorom naszej chorągwi owocnej pracy.
Dziękujemy również wszystkim naszym patronom oraz sponsorom:
Piotr Roman, Zakład Narodowy im. Ossolińskich, Naczelniczka ZHP, Instytut Pamięci Narodowej we Wrocławiu, Zofia Czernow, Robert Obaz – Poseł na Sejm RP IX kadencji, Cezary Przybylski – Marszałek Województwa Dolnośląskiego, Starostwo W Bolesławcu, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych we Wrocławiu, Dolnośląski Kurator Oświaty, Cukrownia Strzelin, hm. Stanisław Garbicz, Mirosław Stanisław Uruski PKP CARGO S.A. Zachodni Zakład Spółki, Firma FOXX, 4 Żywioły – składnica harcerska, która wspiera ZHP, Rada Chorągwi Dolnośląskiej ZHP, Komenda Chorągwi Dolnośląskiej ZHP

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z gali pod poniższym linkiem:

https://bit.ly/Niestrudzeni2022relacjafotograficzna

Related Posts

Skip to content