Ostatni dzień Zlotu Chorągwi Dolnośląskiej przed nami, ale pamiętajmy o tych, którzy wyciągnęli do nas pomocną dłoń? i wsparli w organizacji tego wydarzenia.
Serdeczne podziękowania kierujemy do patronów za okazaną pomoc: Jarosław Obremski – Wojewoda Dolnośląski, Cezary Przybylski – Marszałek Województwa Dolnośląskiego, Roman Potocki – Starosta Powiatu Wrocławskiego, Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk i Rada Miasta Wrocław Wroclaw [Wroclove]. Dziękujemy również naszym sponsorom za nagrody dla uczestników tras: Starostwo Powiatu Wrocławskiego, Prezydentowi Miasta Wrocław, Decathlon Polska, Instytut Pamięci Narodowej we Wrocławiu oraz za warsztat “Śledztwo Katyńskie”. Dziękujemy firmie Tarczyński za przekąski dla wszystkich uczestników Zlotu. Jesteśmy wdzięczni za wparcie organizacyjne oraz przejazd zlotowym tramwajem ? MPK Wrocław Dziękujemy Poczta Polska za pomoc w organizacji punktu pocztowego i pocztę tramwajową. Niezwykle ważne było również wsparcie Centrum Historii Zajezdnia , dziękujemy za udostępnienie infrastruktury i możliwość organizacji Miasteczka Inspiracji na terenie obiektu. Dziękujemy też za czuwanie nad naszym bezpieczeństwem: Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu, Straż Miejska Wrocław, Pogotowie Ratunkowe Wrocław, Związek Strzelecki “Strzelec” Wrocław JS 4302. Dziękujemy bardzo Dolnośląski Oddział Terenowy  Polskiego Związki Krótkofalowców czyli OT-01 PZK  i SP6ZHP za krzewienie idei krótkofalarskich i organizację balonu stratosferycznego. Dziękujemy firmie Idalka za fotobudkę ?.
Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy wsparli nas w organizacji Zlot Chorągwi Dolnośląskiej 2022.
Sfinansowano ze środków Rządowego
Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji