DZIĘKUJEMY WOLONTARIUSZE ZA WASZĄ SŁUŻBĘ!

Dziękujemy wszystkim Wolontariuszom, a przede wszystkim tym w harcerskich mundurach, za entuzjazm, pasję  i ogromne serca oddane Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Dziękujemy wszystkim, którzy w minioną niedzielę tak pięknie zagrali. Dziękujemy Zuchom, Zuchnom, Druhnom i Druhom oraz Seniorom, dziękujemy harcerskim sztabom zlokalizowanym w Hufcach Chorągwi Dolnośląskiej. Z ogromną radością i przyjemnością obserwowaliśmy Wasze poświęcenie, aktywność, zapał w dniach przygotowań oraz podczas samego Finału.  Jesteście wspaniali!

Mamy nadzieję,  że nasze  podziękowania dotrą do każdego serca, które 31 stycznia – w piękny słoneczny, ale bardzo mroźny dzień  zagrało w tej najwspanialszej i najcieplejszej Orkiestrze Świata

Dziękujemy !

Komenda Chorągwi Dolnośląskiej ZHP

Related Posts

Skip to content