40-lecie Poczty Harcerskiej nr 28 Wrocław – „Szaniec” 15.10.2022

Druhny i Druhowie!
15 października będzie miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Swoje 40-lecie będzie obchodziła Poczta Harcerska nr 28 Wrocław – „Szaniec” ?.
Również w ten dzień od godziny 10.00 na terenie Klubu 4 Regionalnej Bazy Logistycznej we Wrocławiu będą działały stoiska Poczty Polskiej i Poczty Harcerskiej, gdzie będzie można wysłać okolicznościowe karty pocztowe ze specjalnie przygotowanymi przez Pocztę Polską datownikami, które o godzinie 17.00 zostaną przewiezione przez Harcerską Pocztę Hulajnogową – Specjalną do Urzędu Pocztowego Wrocław 32 ?.
Regulamin znajdziecie pod tym linkiem https://www.kzp.pl/index.php?artykul=nws-n80-n8059.
W tym samym czasie odbędzie się XXI Międzynarodowe Spotkanie Kolekcjonerów Skautowych oraz Ogólnopolski Zlot Postcrossing Wrocław 2022.
Będzie to dzień pełen wrażeń, spotkań osób o wspólnych zainteresowaniach oraz możliwości wymiany doświadczeń.

Related Posts

Skip to content