Z Betlejemskim Światłem Pokoju u Marszałka Województwa Dolnośląskiego

Dziś hm. Dorota Kołakowska komendantka chorągwi wraz z hm. Arkadiuszem Rudolfem i phm. Joanną Żurowską przekazali Betlejemskie Światło Pokoju panu Cezaremu Przybylskiemu -Marszałkowi Województwa Dolnośląskiego.

Pan Marszałek przekazał życzenia świąteczne dla wszystkich zuchów, harcerzy i instruktorów naszej Chorągwi:

„Betlejemskie Światło Pokoju to symbol ciepła, miłości i nadziei, które już od kilku dekad łączy ludzi i narody. Dziękuję harcerzom i skautom za to, że od lat pielęgnują tę piękną tradycję, roznosząc płomienie świecy do wszystkich ludzi na całym świecie Niech to światło wniesie radość do Państwa serc i domów, zwłaszcza w tym trudnym czasie, oraz będzie symbolem nadziei i pomyślności w nadchodzącym roku”.

Related Posts

Skip to content