Zostało 7 dni na zgłoszenie patrolu na Rajd Granica 2021!

Zostało już tylko 7 dni na zgłoszenie swojego patrolu na tegoroczny Rajd Granica!

Rajd Granica to ogólnopolski, harcerski rajd, organizowany przez Chorągiew Dolnośląską ZHP od 29 lat. Uczestnicy przemierzają górskie szlaki Karkonoszy, Gór Izerskich i Rudaw Janowickich przez 4 dni, następnie spotykają się na finale rajdu, który w tym roku odbędzie się w Borowicach.  W imprezie biorą udział zuchy, harcerze, harcerze starsi, wędrownicy, harcerze Nieprzetartego Szlaku z całej Polski.

W Rajdzie Granica można wziąć udział uczestnicząc w jednej z 9 tras, organizowanych przez hufce Chorągwi Dolnośląskiej. Rajd Granica odbywa się przy bliskiej współpracy z Karkonoskim Parkiem Narodowym.

Hasłem przewodnim tegorocznej edycji rajdu będzie #OdkryjDuchaGór

W tym roku rajd odbędzie się w terminie 9-12 września

Zapraszamy do udziału!

Strona Rajdu Granica

Related Posts

Skip to content